Türk erkek ünlüler arasında en çok sevilen ve hayranı olan Çağatay Ulusoy’un farklı tarzlardaki saç modellerini inceledik. Bu makalede Çağatay Ulusoy hakkında bilgiler eşliğinde saç modeli ve stillerini inceleyebilirsiniz.

Son Yılların Popüler İsmi: Çağatay Ulusoy
Son 10 yılın en popüler erkek oyuncularından olan Çağatay Ulusoy başarılı oyunculuğunun ve potansiyelinin yanı sıra sahip olduğu fiziksel görüntüsü ile de herkesi kendine hayran bırakıyor. Onu tek bir saç modeli ile görmüyoruz. İçinde olduğu her projede apayrı bir görüntüye bürünen Çağatay Ulusoy her dizide ve filmde farklı bir saç modeli ile karşımıza çıkıyor. Ancak hemen her modeli ile de çok iyi bir görüntüye sahip oluyor. Onu uzun saçlarla da gördük, 3 numara saçlarla da. Ancak her durumda cool ve etkileyici bir görüntüye sahip oldu.

Çağatay Ulusoy’un Zamanla Değişen Saç Modelleri
İlk projelerinde oynadığı karakter gereği daha sakin bir karaktere sahip olduğu için saç modeli de buna paralel olarak klasik bir model idi. Ancak daha sonrasında yer aldığı projelerde daha farklı saç stillerini de kullanmış oldu. Bir dönem kulaklarının altına kadar uzanan saçları vardı. Bu uzunlukta hafif dalgalı forma sahip olan saçları daha da belirginleşti. Özellikle önleri uzun şekilde tuttuğu saç modeli Ulusoy’un en sevdiği saç modellerinden biri oldu. Daha sonrasında dünya starlarının da bir dönem çok fazla tercih ettiği kısa saçları kullandı. Oynadığı karakterler gereği bu model de çok isabetli bir tercih oldu. Saç modelleri sürekli değişse de kumral saçları renk ve form açısından hiç değişmedi. Erkekler için örnek model olarak Çağatay Ulusoy saçları dikkat çekiyor. Şimdi bu modellere biraz daha yakından bakalım.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Delibal

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Delibal

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Delibal
Çağatay Ulusoy’u Delibal projesinde ilk kez biraz daha uzun saçlar ile gördük. Bu hali ile de çok hoş bir görüntüye sahip olan Ulusoy beraberinde bıyık ve sakal da kullanmıştı. Projede oynadığı karakteri de bu görüntü ile çok örtüşen bir karakter idi. Saç modelinde arka uzunluk biraz daha kısa tercih edilirken yandan ayılan formu ve perçemlerde daha uzun bir görüntü tercih edilmişti. İddialı bir model isteyenler için bu saç modeli ideal olacaktır.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Kısa Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Kısa Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Kısa Saç
Bir dönem dünya çapında erkek starların hemen hepsinin saçlarını kestirdiğine ve çok kısa saçlara sahip olduklarını gördük. Bu akımdan elbette ülkemizdeki ünlüler de etkilendi. Çağatay Ulusoy da bu ünlülerden bir tanesi. Kısa saçları ve kirli sakalları ile de iddialı bir görüntüye sahip olan oyuncu aynı dönemde oynadığı dizideki karakterine de bu görüntüsü ile birlikte iyi bir uyum sağladı. Eğer yüz hatlarınıza güveniyorsanız ve bunu daha da ön plana çıkarmak istiyorsanız bu model size de ideal bir alternatif olabilir.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Gösterişli ve Havalı
Uzun saçlara sahip hali ile Çağatay Ulusoy çıkıyor yine karşımıza. Bu model daha çok özgüvenli, gösterişi seven ve romantik bir görüntüye sahip olmak isteyen özgüvenli erkeklere göre bir saç modeli olacaktır. Yine beraberinde kirli sakal ile ideal bir uyum sağlayacaktır. Çağatay Ulusoy bu saç modeli ile yine şık bir görüntü elde etmiş.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Doğal Saçlar
Bu görselde ise Çağatay Ulusoy’u yine biraz orta uzunluktaki saçlar ile görüyoruz. Bu saç modeli farklı şekillerde kullanılabilir. Örneğin burada ünlü oyuncu saçlarını orta uzunlukta ve doğal bir görüntüde kullanmış. Arkaya atarak hem rahat hem de doğal bir saç modeli sağlamış. Saç modelinin avantajı ise dilerseniz farklı formlarda da kullanabilecek olmanız.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Uzun Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Uzun Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Uzun Saç
Yine bir önceki modele yakın ancak daha uzun bir saç modeli çıkıyor karşımıza. Uzun saç modelleri yine çok kısa saçlarda olduğu gibi yüz hatlarını daha da belirgin hale getirir. Bu yüzden özgüvenli erkekler için iyi bir seçim olacaktır. Hem doğal hem de havalı bir saç modeli bu şekilde kullanılabilir.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Uzun Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli: Uzun Saç

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Uzun ve Dalgalı Saçlar
Çağatay Ulusoy kariyer hayatı boyunca çok kısadan çok uzuna kadar farklı farklı saç modelleri ile çıktı karşımıza. Bu model de sanırım en uzun olanlardan bir tanesi. Kısa bir dönem bu kadar uzun saçlara sahip olan Ulusoy fazla kullanmadan yine kısaya döndü.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Tarz Modeller
Günlük hayatında da Çağatay Ulusoy genellikle bu şekilde bir tarz ile çıkıyor karşımıza. Bu görselde de benzer bir örnek var. Orta boyuttaki bu saçlarını yukarıdan küçük bir şekilde toplamayı tercih etmiş. Bu sayede uzun saçın kullanım zorluğu da ortadan kalkmış oluyor.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Kısa Saçlar
Havalı bir fotoğraf ve kısa saçları ile bu görselde yine Çağatay Ulusoy farklı bir kimlik ile çıkıyor karşımıza. Özellikle bu şekilde gözlükler ile kısa saçlar çok uyumlu bir görüntü sağlıyor. Tabii kısa saçlara eşlik etmesi vazgeçilmez olan sakallar da görüntüye dahil.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli

Çağatay Ulusoy Saç Modeli : Orta Halli Saçları
Onu ilk gördüğümüzde de bu görüntüye benzer bir halde idi. Orta uzunluktaki saçlarına ilave olarak bu görselde bir de sakallar çıkıyor karşımıza. Kumral görüntüsünde bu şekilde kirli sakallar ve bıyık çok iyi bir görüntü veriyor. Zahmetsiz bu hali ile dahi iddialı olmayı başarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ