Saç Modelleri
Doğal Görünümlü Bal Köpüğü Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Doğal Görünümlü Bal Köpüğü Saç Modelleri

17 Mayıs 2017

Bu yıl kadınlar tarafından oldukça rağbet gören bal köpüğü rengi ile oluşturabileceğiz en iyi saç modellerini sizler için derledik. Esmer, buğday, bronz tenli kadınlar kesinlikle bal köpüğü rengini ve modellerini denemelidirler. Eskimeyecek olan bal köpüğü rengini evde oluşturmak istiyorsanız, ilk önce kendi saç renginizi belirlemelisiniz. Yeni saç renginize, hangi saç renginden geçeceğiniz doğru tonu tutturmak açısından oldukça önemlidir.


Saçlarını bir anda sarı yapmaya cesareti olmayan kadınların ara sıcak renk olarak kullandığı bal köpüğü rengi her sene olduğu gibi bu senede revaçtadır. Özellikle renkli veya bal renkli bir göze sahipseniz bu renk size çok yakışacaktır. Ünlü pek çok modelin saçlarına baktığınıza bal köpüğü saç modellerinin çok fazla tercih edildiğini görebilirsiniz.

Doğallığı İle Dikkat Çeken Bal Köpüğü Saç Modelleri
Bal köpüğü rengi ile saçlarınızı birçok modelde kullanabilirsiniz. Özel bir geceye davet edildiğinizde saçlarınızı topuz veya açık bırakarak saçlarınızın ışıltısını herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Kısa ve uzun fark etmeksizin her saç modeli ile uyum sağlayan, bal köpüğü renkli saçlarınızı dilediğiniz modelde kestirebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Modelleri

Doğal bir renk olan bal köpüğü rengi tutturulması zor bir saç rengi olduğundan bir uzmandan yardım almanız sizler için daha iyi olacaktır. Özellikle koyu kahve ve siyah renginden bir saç tonuna sahipseniz kesinlikle kuaför yardımı almanız şart olmaktadır. Bal köpüğü rengi yaptırdıktan sonra kişinin en kolay adapte olacağı saç tonlarından biridir. Hem doğam hem ışıltılı duruşu ile sizlerin beğenisini kazanmıştır. Bu yüzdendir ki su saç rengine uygulayacağınız her saç modelini de kendinize yakın bulabilirsiniz.

Evde Bal Köpüğü Saç Modellerini Evde Yapmak; Saçlarınızı evde boyamakla kararlıysanız, uzman kişilere danışarak hangi boyları kullanmanız konusunda doğru bir bilgi edinmelisiniz. Saç renginiz çok koyu ise saçınızı açtırma işlemini mutlaka bir kuaförde yaptırınız. Saç tonunuz açıldıktan sonra evde, Loreal saç boyalarından biri olan casting 7.30 numaralı olan bal köpüğü rengi saç boyasının yarısını, Koleston 9,3 numaralı altın sarısı olan tüp boyanın yarısı ile karıştırıp, ek olarak %9luk bir tüp oksidanı ekleyerek saçlarınızı yeni oluşturduğunuz saç boyası ile boyayabilirsiniz. Böylece saçlarınıza uygun bir bal köpüğü rengi elde edebilirsiniz.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular