Saç Modelleri
Erkeklerin Sevdiği Üç Numara Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Erkeklerin Sevdiği Üç Numara Saç Modelleri

15 Mayıs 2017

Erkek saç modellerinde son dönemin en popüler seçimlerinden bir tanesi şüphesiz kısa saçlar. Uzun saçların devri çoktan kapandı ve artık erkekler için farklı bir dönem başladı. Trend ve çekici bir görüntü elde etmenin yolu ne saçlarına ilginç formlar kazandırmaktan, ne de uzatmaya çalışmaktan geçiyor. Artık erkeklerin en popüler saç modeli kısa ve uğraşılmamış saçlar. Özellikle üç numara saçlar dünya çapında ünlülerin uygulaması ile hayatımıza girdi ve şu sıralar en trend görüntü halini aldı.


Üç numara saç modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bilindiği gibi oldukça kısa olan bu saç modeli yüz hatlarını tam olarak ortaya çıkarmayı sağlıyor. Uzun saçlar ile kamufle edilebilecek olan fazla uzun ya da fazla yuvarlak yüzler, kepçe kulaklar ya da kocaman yanaklar bu model ile aşikar bir hal alıyor. Bu sebeple yüz hatlarınıza güvenmiyorsanız bu modeli uygulamaktan kaçınmalısınız. Zira trend ve havalı bir görüntü elde etmek isterken tam tersi bir durum da söz konusu olabilir. Bu yüzden üç numara saçları uygulayabilmek için sahip olmanız gereken temel şey önce özgüven.

Üç numara saç modelini kullanmayı tercih ediyorsanız bizim tavsiyemiz bunu farklı şeylerle desteklemeniz olacaktır. Bıyık ve sakal da bırakırsanız bu şekilde daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Sadece üç numara saçları kullanır, sakal ya da bıyık bırakmayı tercih etmezseniz bu görüntü istediğiniz neticeyi vermeyecektir. Ancak kirli sakal ile bunu desteklerseniz çok daha iddialı bir görüntüye sahip olacaksınız.

Üç numara saç modelini birçok ünlü kullanıyor. Ancak bu ünlülere bakarsak dikkatimizi bazı detaylar çekecektir. Örneğin saç ve ten rengi. Üç numara saçlar keskin bir görüntü oluşturduğu için beyaz tene ve koyu saç rengine sahip olan kişilerde istenilen görüntüyü vermeyebilir. En çok yakıştığı insanlar kesinlikle kumral beyler. Ancak koyu renk saçlara sahip iseniz ve bu saç rengini kullanmayı istiyorsanız biraz bronzlaşmanızı önerebiliriz. Bu sayede ten renginiz de koyulacağı için modeli daha iyi taşıyabilirsiniz.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular