Saç Modelleri
Harikulade Siyah Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Harikulade Siyah Saç Modelleri

01 Haziran 2017

Siyah saç rengi kadınları cazip ve gizemli kılan bir saç rengidir. Her kadın hayatında bir kez de olsa bile saçlarını siyah renge boyamak isterler. Siyah renk saçlar daha çok oval yüz hatlarına sahip kadınlarına yakışır. Ayrıca siyah saç rengi kadınları harikulade bir görsel şölen sunar. Özellikle beyaz tenli kadınların ilk saç renk tercihleri siyahtır. Siyah saç modelleri olarak bob saç kesimi günümüzde genç kızlar tarafından çok tercih edilen bir siyah saç modelleridir.


Yüz Şekillerine Göre Siyah Saç Modelleri; Siyah saç renginin yüz şekillerine göre görünümü değişmektedir. Oval yüz hatlarına sahip olan bir kadın bu konuda çok şanslıdır. Çünkü siyah saç rengi yüz hatları daha kusursuz gösterir. Ayrıca oval yüz hatlarına sahip olan bir kadının yüzüne yakışacak siyah renk saçlar ise düz uzun saç modelidir. Ayrıca günümüzde birçok ünlünün tercih ettiği siyah saç modelinden biride düz uzun saç modelidir. Buna ek olarak ise mavi ve yeşil göz rengine sahip olan kadınlara yakışacak saç modelli ise kaküllü saç modelidir. Kare yüz hatlarına sahip kadınların ise yüzüne yakışacak siyah saç modelli ise half bun saç modelidir. Half bun siyah saç modellerinden biri olan yarım topuz saç modelidir. Salaş bir siyah saç modeli olmasının yanı sıra bu sıralarda çok popüler olup trend bir görünüm sunar. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınların ise tercih etmesi gereken siyah saç modelleri ise başlıca kaküllü küt saç modelidir. Kaküllü saç kesimi bireyin bambaşka görünmesini sağlayacak bir saç modelidir. Ayrıca kaküllü saç kesimleri bireyin yüzünü makyaj yapmadan bile bakımlı gösteren bir saç modelidir. Kalp yüz şekline sahip olan bireylerin ise kullanacakları siyah saç modelleri ise orta uzunluktaki yani omuz hizasında kesilmiş saç modelleridir. Yüz hatlarını ortaya çıkarıp çok güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Siyah Saç Modellerinden Örnekler

Siyah Saç Modellerine Nereden Bakılır?
Siyah saç örnekleri dergilerden ve internetten bakılacak bir saç modelidir. Hatta siyah saç modelleri karşımıza günlük hayatımızda hemen hemen her yerdedir. Çünkü her sokakta olan kuaförlerin afişlerinde hep siyah saç modelleri hemen karşımıza çıkar.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular