Saç Modelleri
Küllü Saç Modelleri İle Stil Sahibi Olun Galeri için tıklayın

Küllü Saç Modelleri İle Stil Sahibi Olun

21 Mayıs 2017

Kadınlar için saç konusu oldukça önemlidir. Stil sahibi ve dış görünümüne önem veren kadınlar saç rengi, saç kesimi ve saç modelleri ile alakalı her konuda trendleri takip ederek modern bir havaya bürünebilmektedir. Saç rengi saç stilinde oldukça etkilidir. Sıcak renk tonlarından soğuk renk tonlamalarına, irize renklerden cesur renklere kadar birçok saç rengi bulunmaktadır. Saç rengi seçimi kişinin birçok özelliğine bağlı olarak değişebilmektedir. Bunlar başta cilt alt tonu, göz rengi ve kaş rengi gibi faktörler olmaktadır. Saç renkleri arasında en beğenilen ve en trend renklerden olan küllü tonlar ise doğallıktan uzaklaşmadan değişim isteyen kişiler için ideal bir seçimdir.


En Trend Küllü Renkler; Bu modeller küllü kahve, küllü kumral, küllü sarı gibi birçok çeşitte bulunmaktadır. Küllü renkler genel olarak beyaz tenli yahut buğday tenli kişilerde oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Bronz tene de en uyumlu renk kategorisinde yer alan küllü renkler saçlarında kızıl yansıma istemeyen kadınların seçimidir.

Baz rengi olarak da tercih edilebilen kül rengi saçlar günümüzde oldukça trend olan ombre, sombre, krepe balyaj tekniği ile saçlarına canlılık ve hareket kazandırmak isteyen kişilerin de tercihidir.

Küllü Saç Modelleri resim galerisi

Ombre Ve Sombre Renkleri; Net bir küllü renk elde etmek için zemin renginin önemi oldukça fazladır. Ancak doğal saçınızda herhangi bir açma işlemine gerek kalmadan küllü renk elde edebilirsiniz. Küllü saç stilleri arasında açık kumral yahut koyu kumral gibi renklerin yanı sıra gri tonları da oldukça popüler olmuştur. Gri kumral, bebek kumralı gibi tonlar da küllü renkler arasında öne çıkan renklerdendir. Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği renk tonlarından olan küllü renklerin elde edilmesi de sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bu noktada boyanın markası, boyama teknikleri ve zemin rengi belirleyici rol oynamaktadır. Küllü renkler özellikle cildi soluk ve makyaj yapmayan kadınlar için önerilmeyen renk tonlarındandır. Küllü renkler az makyaj yapan yahut canlı bir cilt tonuna sahip kişiler için en ideal renklerdendir. Bununla birlikte sarı saçların ve siyah saçların da küllü renkleri tercih ederken mutlak suretle profesyonel destek almaları önerilmektedir.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular