Saç Modelleri
Okul İçin Kıpır Kıpır Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Okul İçin Kıpır Kıpır Saç Modelleri

09 Mayıs 2017

Okul için saç modelleri arasında birbirinden tarz modeller bulunuyor. Eğer sizler de okuldaki görünümünüze önem veriyorsanız sizler için özel olarak sunulan saç modellerine göz atabilir ve farklı saç modelleri deneyebilirsiniz. Okula yetişmek için kısıtlı vaktiniz varsa birbirinden kolay saç modelleri ile hızlıca hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Klasik örgüler, balerin topuzları, dağınık saç topuzları gibi birçok pratik saç modelleri ile okula gidebilirsiniz.


En Tarz Okul Saçı Modelleri; Öğrenciler için tavsiye edeceğimiz saç modelleri bu yıl oldukça salaş şekilde karşımıza çıkıyor. Bu nedenle rahat ve dağınık şekilde toplanmış saçlardan yana tercihler yapabilirsiniz. At kuyruğu modeli okulda en çok tercih edilen saç modelleri arasındadır. Modasını kaybetmeyen at kuyruğunu her zaman kullanabilirsiniz. Dilerseniz topladığınız at kuyruğunu tel toka yardımıyla topuz haline de getirebilirsiniz. Topuz süngeri ile de kısa sürede pratik bir şekilde topuz yapabilirsiniz. Saçlarınızın yarısını toplayarak topuz şekline getirebilir geri kalan kısmı da maşa yardımı ile dalgalandırabilirsiniz. Saçlarınızı yan tarafa götürerek toplayabilir ya da örebilirsiniz. Saç spreyi ya da köpük kullanarak saç modelinizin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Yandan dağınık topuz modeli yapmak da okulda kullanılan modeller arasındadır.

Okul İçin Saç Modellerinden Örnekler

Balık Sırtı Saç Modelleri; Saçlarınızın üst kısmını ayırarak balık sırtı örebilir ve böylece oldukça havalı bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa saçları olanlar saçlarına hafif dalgalar vererek hacimli görünmesini sağlayabilir. At kuyruğu yapılan saçı da maşa yardımı ile dalgalar vererek havalı görünebilirsiniz. Hollanda örgüsü son zamanlarda trend saç modelleri arasına girdi. Sizler de saçlarınızı dörde ayırarak bu örgü modelini deneyebilirsiniz. Saçlarınızı geceden birkaç topuz yaparak sabah uyandığınızda salabilir ve oldukça pratik bir şekilde dalgalı saç modeli elde etmiş olursunuz. Saçlarınızı şekillendirmeye vakit bulamadığınızda saç bandı veya taç kullanarak havalı görünebilirsiniz. Dışa doğru fön özellikle kısa saçlarda oldukça trend. Saçlarınızın tamamını tek tarafta toplayabilir ve tel tokalarla tutturabilirsiniz. Toplu saç modellerini sevmeyenler kâkül ve perçemler kullanarak okulda değişik saç modellerine imza atabilir. Her gün farklı bir modeli deneyerek en havalı görünenlerden olabilirsiniz.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular