Saç Modelleri
Röfleli Saçlar için Eşsiz Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Röfleli Saçlar için Eşsiz Saç Modelleri

13 Mayıs 2017

2017 Röfleli Saç Modelleri İle Zamanı Geri Alalım


Hayatımızın her anında ve her şeyde takip ettiğimiz pek çok şeyde moda olanı arayıp bulmaya çalışmaktayız. Saç modellerinde de bunu zaman zaman yapmak bizi güncel moda akımlarını takip edebilme adına daha modern görünümlü kılacaktır.  Son dönemde hangi saçlar moda diye şöyle bir çevreye baktığımızda mutlaka bize uygun olan bir model mutlaka gözümüze çarpacaktır. Bu modeller içinde her var olan bir saç modeli de röfleli saç modelleri olarak bildiğimiz saçlardır. Bu modellerde öne çıkan işlem, saçların aralarına saç rengine yakın ama farklı tonda renkleri attırmaktır. Bu işlem saçı farklı iki renkte saç boyası ile boyanmış gibi göstermektedir. Bu saç modelini topladığımızda ayrı güzel, topuz yaptığımızda ayrı bir güzel model olarak karşımıza çıkacaktır.

Röfleli Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Röfleli saç modelleri yaptırmaya karar verdiyseniz kuaförünüz hemen işleme başlayacaktır. Öncelikle kendi saç tonumuzu kuaförümüz tam olarak belirleyecektir.  Bu teknik bir işlemdir. Bunu belirledikten sonra bu saç rengi üzerinden 1-6 ton farklı renk tonu ile saçın aralarından alınan küçük bölümler bu asıl saç rengimiz den farklı olan tonda boyanır. Bu işleme röfle denir. Bu işlemi genelde koyu renk tonu olan kadınlar saç tonlarını biraz daha yumuşatmak, biraz daha saçın katı görünümünü gidermek için kullanmaktadırlar.  Her saç tonunda röfle uygulanabilmektedir. Koyu renklerde bu model daha belirgin hale gelecektir.

Röfleli Saç Modelleri Her Zaman Modadır

Her dönemin kendine ait trend olan moda özellikleri bulunmaktadır. Ayakkabıda, kıyafette, arabada, gözlükte, kullanılan parfümde olmak üzere her alanda moda olanı kullanmaya çalışmaktayız. Bunlar içinde saç modellerinde de yenilikler bulunmaktadır. Her şeyde meydana gelen bu çılgınca değişiklikler saç modellerinde de mevcuttur. İşte saçlar konusunda bir zamanlar çok moda olan röfleli saç modelleri bugünlerde yeniden çok kullanılan ve moda olan modeller arasında yerini almıştır. Bu modeller zaman zaman yeniden ortaya çıkıp kadınların saçlarınız süslemektedir. Bu da gösteriyor ki bazı saç modellerinde olduğu gibi röfleli saçlar da her zaman modadır.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular