Saç Modelleri
Tüm Fahriye Evcen Saç Modelleri Galeri için tıklayın

Tüm Fahriye Evcen Saç Modelleri

11 Haziran 2017

Güzelliğiyle dikkat çeken ve özellikle genç kızların hayranı olduğu oyuncu Fahriye Evcen saçlarıyla da herkesin özendiği isimlerden biri olmuştur. Bakımlı ve uzun saçları sayesinde kadınların odağı olan Evcen, saç modelleriyle de çok konuşulan bir isim olmayı uzun yıllardır sürdürmüştür. Fahriye Evren saç modelleri, farklı tarzları ve renkleriyle kadınların saçlarını ne şekillerde kestireceğine ve saçlarına ne tarz modeller vereceğine dair fikirler sunar.


Fahriye Evcen Tüm Yakışan Saç Modelleri
Uzun ve bakımlı saçları sayesinde kadınların ilgi odağı olan güzel oyuncu, saçlarına verdiği modellerle de çok konuşulan isimlerin başında gelmektedir. Uzun saçları sayesinde birçok farklı modeli deneyebilen Fahriye Evcen’e en yakışan modeller ise şu şekildedir;

  • At Kuyruğu: Genellikle uzun ve koyu renkli saçları tercih eden Evcen’e en yakışan modellerden biri de at kuyruğu saç modelidir. At kuyruğu saç modeliyle yüz hatları ortaya çıkan oyuncunun bu modeli sık kullanma sebebi bu olabilir. Saçlarının önünü çok hafif kabartarak ve hacimlendirerek yaptığı at kuyruğu saç modelini başarılı bir şekilde taşıyan güzel oyuncu, bu modelle diğer kadınlara da örnek olmuştur.
  • Ense Topuzu: Fahriye Evcen, düşük topuz olarak da bilinen ense topuzunun en çok yakıştığı kadınlardan birisi olmakla birlikte bu modelin Türk kadınlarının gözdesi olmasına da öncülük etmiştir.
  • Dalgalı Açık Saç: Güzel oyuncunun yine çok sık kullandığı ve kendisiyle özdeşleşen modellerden biri de dalgalı saç modelidir. Günlük hayatında da, özel davetlerde de kullandığı bu modeli çok başarılı bir şekilde taşıyan ünlü oyuncu, uzun saçlarının avantajını bu modelle de kullanmaktadır.
  • Örgü Modelleri: Günlük hayatında ve özel gün ve gecelerde çok sık kullanmadığı örgü modelleri de güzel oyuncuya yakışan modellerdendir. Örgü modellerinden kendisine en çok yakışan model; balıksırtı örgü modelidir.
  • Düz Kullanılan Saçlar: Doğal saçının üstüne fön ile birlikte kullandığı düz saç modeliyle de güzel bir imaj yakalayan Evcen, bu modelle de hayranlarından yine tam not almayı başarmıştır.
  • Hafif Kıvırcık Saç Modeli: Güzel oyuncu kıvırcık saç modelini sıklıkla kullanmasa da kendisine en çok yakışan saç modellerinden biri de bu modeldir.

Koyu renkli ve uzun saçlarına çok farklı tarzlarda modelleri başarıyla uygulayan güzel oyuncu hayranlarına da saç modelleri konusunda fikir vermekte ve örnek olmaktadır. Zaman zaman saçının renk tonunu açtıran Evcen, yine harika saç modellerini denemeye ve bakımlı, uzun saçlarıyla kendinden konuşturmaya devam etmektedir.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular