Saç Modelleri
Zayıf Erkekler İçin En Karizma Saç Kesimi Modelleri Galeri için tıklayın

Zayıf Erkekler İçin En Karizma Saç Kesimi Modelleri

07 Mayıs 2017

Saç bakımı ve kesimi artık bayanlar kadar erkeklerin de ilgilendiği bir konu.


  • Görüntüsünü değiştirmek isteyen ya da olduğu görüntüden sıkılan erkekler, yeni saç modeli arayışına girebilirler.
  • Kabarık saç modelleri, çok kısa saç modelleri ya da uzun saç modelleri de erkeklerin seçimleri arasında. Kendinize uygun bir model belirlediniz fakat yakışıp yakışmayacağını düşünüyor iseniz, saç modellerine bir göz atabilirsiniz.
  • İnce yapılı, çok iri olmayan biri iseniz bu saç modelleri tam da size uygun olacak. Böyle bir vücuda sahip iseniz, çok abartılı ve kabarık olmayan, kısa saç modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Kabarık ve uzun saç modelleri, ince vücudunuzda bir zıtlık oluşturacak ve kötü görünmenize neden olacaktır. Bu sebeple kısa modelleri tercih edebilirsiniz.

Saç Bakımınızın da Saçlarınızın Güzel Görünmesinde Çok Etkisi Var; Saçlarınızın güzel görünmesini istiyorsunuz ama saçlarınızın bakımını yeterince iyi yapmıyor iseniz, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bu kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Saçlarınızın temizliğini yapmıyor iseniz hangi modeli seçer iseniz seçin ya da hangi kuaföre giderseniz gidin sonuç sizi tatmin etmeyecektir. Yediklerinize bile dikkat ederek saç bakımınızın bir kısmını tamamlamış olursunuz. Gerekli temizliği ve özeni gösterirseniz saçlarınız da size karşılığını fazlasıyla verecektir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra zayıf erkek saç modellerinden birini seçebilirsiniz.

Bu saç modellerinden örnekler

Kilolu Olmayan Erkekler
Fazla kilonuz olmayabilir, yaptırdığınız modeller de hoşunuza gitmemiş olabilir. Bu sebepler ile canınızın sıkılmasına artık son verebilirsiniz. Zayıf erkek saç modelleri kategorisinden kendinize uygun ve hoşunuza giden bir seçim yapabilirsiniz. Rengini değiştirmemeniz için de hiçbir sakınca yok. Saçınızın renginden sıkıldıysanız, kuaförünüze beğendiniz rengi söyleyebilir ve güzel bir model ile bitirişi yapabilirsiniz. Saç modeli deyip geçmememiz gerekiyor çünkü saç bir insanın en önemli ve en gösterişli aksesuarıdır. Bu sebeple de saçlarınıza gereken ilgili ve özeni göstermelisiniz. Saçlarınızın dökülmemesi için yeterli miktarda vitamin ve mineralleri almalısınız. Saçlarınızın sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız ve temiz bakımlı sağlıklı saçlar istiyorsanız bu tavsiyelere uyabilir, dikkate alabilirsiniz.

KONUYA CEVAP YAZ

PAYLAŞ
İlgili Konular